O projektu

TOUŽÍTE PO MODERNÍM BYDLENÍ
S PANENSKOU PŘÍRODOU NA DOSAH

Bydlení v Novém Městě na Moravě Vám Vaše touhy naplní. V dějišti sportu s panenskou přírodou roste jedinečný pětipodlažní bytový komplex NOMO skládající se z 26 bytových jednotek s prostorným podzemním parkováním, který nabízí komfort moderního bydlení s přírodou na dosah.

 

BYDLETE NOVĚ, MYSLETE NA BUDOUCNOST 

V nabídce najdeme byty o dispozici 2+kk a 3+kk s podzemním parkováním a  vysokým standardem vybavení.
Součástí bytového domu bude příprava na fotovoltaickou elektrárnu. 

Perfektní občanská vybavenost, množství aktivit po celý rok dělá z bytového domu bydlení snů a současně skvělou investiční příležitost.

 PŘÍPRAVA NA FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU 
 
 

NEMOVITOST JAKO PASIVNÍ PŘÍJEM

Zájem o pronájmy stále rostou a to nejen o ty dlouhodobé. Nové Město na Moravě je jednou z turisticky atraktivních lokalit  se zvýšeným zájmem o krátkodobé pronájmy.
Nabízí se Vám tak příležitost jak si zajistit pasivní příjem a ochránit tak své vydělané peníze před inflací

ŽIJTE TAM, KDE JE KRÁSNĚ PO CELÝ ROK

O Novém Městě na Moravě se mluví jako o kolébce lyžování, ale věřte, je tady nádherně po celý rok. Nemusíte být  aktivní sportovec, svou rozmanitostí aktivit  nadchne všechny věkové kategorie. V  Městských lázních si pod jednou střechou můžete užít chvíle v plaveckém i relaxačním bazénu a vířivce. Wellness část lázní má tři sauny a skvělý zážitek nabízí relaxační koupele a několik druhů masáží. Milovníci historie a kulturních akcí nadchne historické centrum, kde se pořádá i mnoho vernisáží a besed. Nádherná příroda CHKO Žďárské vrchy, v jejímž srdci Nové Město na Moravě leží, Vás nabádá prozkoumat Novoměstsko na kole i pěšky. 

ZDE NAJDETE VÁŠ NOVÝ DOMOV

Domluvte si nezávaznou prohlídku

+420 777 593 888 raus@davidraus.cz Facebook Instagram